Warsztaty dla zaawansowanych


Plastrowanie dynamiczne psów – Warsztaty dla zaawansowanych
Warsztaty przeznaczone dla tych, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z dynamicznym plastrowaniem, sprawnie posługują się nożyczkami, poznali techniki i metody używane w „animal tapingu”, a chcieliby się dowiedzieć w jaki sposób można pomagać zwierzętom w konkretnych schorzeniach.
Na przykładzie wybranych przypadków ortopedycznych, neurologicznych, geriatrycznych oraz psów użytkowanych sportowo omówione zostaną sekwencje aplikacji mające przynieść zamierzony przez fizjoterapeutę efekt terapeutyczny lub profilaktyczny.
Formułą warsztatów będzie omówienie deficytu aparatu ruchu psa z określonym schorzeniem, dobór metody tapingu, aplikacja, ocena efektów.
Serdecznie zapraszamy pasjonatów metody kinesiology tapingu, jako terapii nieinwazyjnej, bezbolesnej, niedrogiej i skutecznej.
Data 14-15.05.2022r.
Miejsce: Fizjo-Zwierz Zachodniopomorskie Centrum Rehabilitacji Zwierząt
Koszt 1200 zł (uczestnicy naszego kursu Kinesiology Taping 1000 zł)
Istnieje możliwość wystawienia faktury za warsztaty – prosimy o podanie przy zgłoszeniu pełnych danych wraz z numerem NIP.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy fizjo-zwierz@wp.pl, podając:
Tytuł wiadomości – zgłoszenie warsztaty dla zaawansowanych – plastrowanie dynamiczne maj 2022r
Imię i nazwisko
Nr. telefonu kontaktowego
Z dopiskiem: Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora kursu w celach informacyjnych.
W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia wraz z numerem konta do wpłaty