Kursy, warsztaty, szkolenia

System szkoleń dla wszystkich pasjonatów, ekspertów pracujących ze zwierzętami. Nasze kursy to zawsze połączenie teorii i praktyki.

Nasza oferta powstała jako odpowiedz na zapotrzebowanie rynku krajowego, proponując system szkoleń dokształcających skierowanych do szerokiego odbiorcy, począwszy od pasjonatów, którzy zamierzają uzyskać wiedzę i umiejętności umożliwiające pracę ze zwierzętami poprzez studentów lub absolwentów kierunków przyrodniczych wyższych uczelni chcących pogłębić zdobytą wiedzę i nabyć doświadczenie aż do techników weterynarii, lekarzy weterynarii, zoofizjoterapeutów oraz hodowców.

Dbając o jakość naszych kursów i szkoleń współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną i specjalistami z różnych dziedzin. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę dostosowując ją do potrzeb rynku.

Jako jedyni w kraju oferujemy możliwość finansowania naszych kursów poprzez system ratalny VetiRaty

Jesteśmy prekursorem metody Kinesiology Taping - Plastrowanie Dynamiczne u psów w Polsce. 07.01.2017r wcieliliśmy pomysł w życie i na nasze zaproszenie zorganizowany został w Szczecinku pierwszy kurs. Obecnie proponujemy jedyny dostępny na rynku, tak szczegółowy i praktyczny kurs plastrowania dynamicznego przeznaczony specjalnie dla psów.
Aż 17 godzin dydaktycznych!
Uczymy aplikacji dedykowanych konkretnym rasom psów, schorzeniom, obciążeniom treningowym. Prezentowane aplikacje są podparte badaniami naukowymi. Nie stosujemy systemu "plastrowania ludzkiego", wiemy jak pracować z psami- przeczytaj nasz program i porównaj!. Dodatkowo oferujemy warsztaty dla zaawansowanych, przeznaczone dla tych, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z dynamicznym plastrowaniem, sprawnie posługują się nożyczkami, poznali techniki i metody używane w „animal tapingu”, a chcieliby się dowiedzieć w jaki sposób można pomagać zwierzętom w konkretnych schorzeniach.

W naszej ofercie znajdują Państwo również szkolenia dotyczące:

– wybranych technik rehabilitacji zwierząt
– projektowania torów kinetycznych (profilaktycznych, rehabilitacyjnych i treningowych;
– masażu i ocena trakcji ruchu psów/koni
– profilaktyki i żywienie zwierząt
– suplementacji w rehabilitacji zwierząt
– a także warsztaty z interesujących Państwa tematów z dziedziny kynologii i behawioryzmu zwierząt
Istnieje możliwość zamówienia przez Państwa opracowania tematu czy interesującego problemu

Terminy kursów oraz szczegółowy program  dostępne są w zakładce aktualności

Partnerzy:
Fizjo-Zwierz, ThermActive, Addvena, VetiRaty


Formularz zgłoszeniowy